niedziela, 4 listopada 2012

Dawno, dawno...

Oj, dawno się tu nic nie działo. Co nie znaczy oczywiście, że Izuśka nic nie robiła. Owszem, dawno temu namalowała mi farbkami do tkanin maki na bluzce. Są wspaniałe, bluzkę noszę z przyjemnością:)

Razem robiłyśmy też różaniec na konkurs. Różaniec z krepinowych róż, dostał wyróżnienie, z czego mała bardzo się ucieszyła.


Udało mi się również otrzymać dla niej ogromny zestaw testowy Lilla Lou. Radość nie do opisania. Daje wiele możliwości i naprawdę polecam. Myślę nawet, że warte są swojej ceny, jeśli ktoś chce kupić, bo zabawy na długo wystarczy.
Oto zestaw i pierwsze prace. Mamy je dopiero od piątku i cały czas coś się rysuje:)W imieniu Izy dziękuje za każde pozostawione słówko, bo motywuje do działania!

9 komentarzy:

 1. Maki bardzo profesjonalne!

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bluzka z makami wyszła super, Aż trudno uwierzyć, że to dziecko malowało. A różaniec był zapewne bardzo pracochłonny i zasłużenie wyróżniony. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdolną masz córkę, maki wyglądają super! A wyróżnienie za różaniec w pełni zasłużone

  OdpowiedzUsuń
 4. Iza pięknie maluje,a bluzka z makami po prostu rewelacja :) Różaniec pomysłowo zrobiony,ja bym w życiu nie pomyślała,że tak można zrobić.

  OdpowiedzUsuń
 5. No proszę.Nie ma jak mieć tak zdolne Dziecko.Bluzka prezentuje się SUPER.
  Przy różańcu widać jak wiele pracy musiał wymagać.
  Rysunki bardzo ładne.Moje gratulacje:)
  Pozdrawiam cieplutko i serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zdolności widać gołym okiem .Zapisz córkę na koło plastyczne,pod okiem fachowców rozwinie swoje zdolności.Pozdrawiam Dusia

  OdpowiedzUsuń
 7. Ho, ho rośnie nam prawdziwy talent. Gratulacje za tak piękne dzieła należą się młodej artystce. Bluzka, bomba!!! Pozdrawiam cieplutko. Ania:)

  OdpowiedzUsuń
 8. te maki są przesliczne! W życiu bym nie powiedziała, że namalowane przez mała dziewczynkę. To jest prawdziwy talent! Ja też chce taką bluzkę:)

  OdpowiedzUsuń
 9. wow ale super ta bluzka i jeszcze to polaczenie granatu z czerwienia super- talent jak nic (ja dorosla baba bym takich nie namalowala) :P

  OdpowiedzUsuń