Pokazywanie postów oznaczonych etykietą etui na telefon. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą etui na telefon. Pokaż wszystkie posty

sobota, 8 marca 2014

Wymianka z babeczkami

Iza już wybiera się spać, więc piszę ja, choć to ona miała napisać dzisiejszego posta:)

Jej wymiankową parą była sama Organizatorka - Kgosia.
Oczywiście przesłała same wspaniałości! Iza zachwycona.

A dostała:

Mnóstwo serwetek do decou, w tym taka słodka z sówkami:)

Naklejki z ulubionymi motywami, czyli wąsy i kokardki. Na fotce nie widać, ale są naprawdę super.

 I zeszyt z niezwykłą okładką - filcową z przecudnym hafcikiem - babeczką, a także papilotki do muffinek. Trzeba będzie upiec:) I jest jeszcze przepis, który musimy wypróbować.
 Nie zabrakło również biżutkowych dodatków, czyli kolczyków i broszki.
OGROMNE DZIĘKI w imieniu Izy!

Wymianka sprawiła jej wiele radości, wysłała:

Babeczka to naszyjnik sutaszowy, pierwszy raz Iza szyła babeczkę, oczywiście wg własnego pomysłu. Babeczka ozdabia również etui na telefon. Iza nie pierwszy raz filcowała, więc poszło bez problemu. Szyjąc etui, miała okazję nauczyć się nowego ściegu i poszło jej gładko:)





Może to nie babeczka słodka, ale w przenośni też babeczka, czyli manekin, który może być wieszakiem na biżutki:

Naprawdę fajna wymanka.

Aż nabrałam "smaka" na babeczki. Też dostałam swoją, namówiłam córcię, żeby mi uszyła zawieszkę.

Słodkich snów!


piątek, 31 maja 2013

Misiaczkowe etui

Iza, zafascynowana misiaczkami tego typu, jednego namalowała farbami do tkanin na uszytym własnoręcznie i wg własnego pomysłu etui na telefon. Jest super, choć fotki tego nie oddają. Zgłaszamy etui do wyzwania u Wioli.



Praktyczna to dziewczyna, bo etui nie leży - jest w użyciu:) 
Dobranoc
Kasia